X Prokocimski „Szach Mat” 2019 pod honorowym patronatem Jacka Majchrowskiego

Stowarzyszenie Nowy Prokocim „Przyjaciele” oraz Klub Kultury „Zachęta” Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Prokocim” serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na X, jubileuszowy turniej szachowy, nad którym objął honorowy patronat Prezydent Miasta Krakowa, profesor Jacek Majchrowski.

Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2019 r. (sobota), o godzinie 10:00 w Klubie Kultury „Zachęta” Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Prokocim” przy ulicy Kurczaba 25 w Krakowie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w szachowych zmaganiach. Zgłoszeń należy dokonywać telefonicznie, pod numerem telefonu 604 896 438, lub pisemnie na adres e-mail stcich@interia.pl. Termin zgłoszeń upływa 25 marca 2019 r., ilość miejsc jest ograniczona.

Regulamin oraz lista nagród dostępne są tutaj.

Honorowy patronat prezydenta Miasta Krakowa