Turniej Szachowy z okazji 650-lecia Prokocimia oraz 10-lecia Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”

W ramach obchodów 650-lecia Prokocimia oraz 10-lecia Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”, Stowarzyszenie wraz ze Szkołą Podstawową nr 41 im. Jana Kochanowskiego w Krakowie organizuje turniej szachowy. Turniej odbędzie się 30 września 2017 w Szkole Podstawowej nr 41 przy ulicy Jerzmanowskiego 6, na sali gimnastycznej. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 11. Termin zgłoszenia udziału w konkursie upływa 18 września 2017 roku!

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim, pod przewodnictwem sędziego Kl. FIDE, Pana Stanisława Cichorza, oraz Pana Ryszarda Budkiewicza. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe:

• Grupa A – roczniki 2001-2004
  • Grupa B – rocznik 2005 i młodsi

Regulamin konkursu, szczegółowe informacje na temat zgłoszeń, oraz lista nagród są dostępne w tym miejscu.